ŞARTLAR VE KULLANIM KOŞULLARI

ANAMUR SEÇER EMLAK OTOMOTİV, TÜRKİYE; Mersin, Anamur sınırları içerisinde SEÇER EMLAK portföylerinde bulunan gayrimenkul alım-satımı ile kiralanması ile ilgili bilgilere erişim sağlamak için oluşturulmuş bir emlak ofisleridir.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, SEÇER EMLAK OTOMOTİV ofislerine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ANAMUR SEÇER EMLAK OTOMOTİV ile www.seceremlakotomotiv.com web sitesi hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

www.seceremlakotomotiv.com web adresinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde SÇER EMLAK OTOMOTİV tarafından garanti edilmemektedir.

Web adresinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi zarar ve masraflardan hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her türlü yorum, öneri, fikir, grafik ve tüm bilgiler, SEÇER EMLAK OTOMOTİV tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. SEÇER EMLAK OTOMOTİV kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

SEÇER EMLAK OTOMOTİV, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Reset password

E-posta adresinizi girin, şifrenizi değiştirmeniz için size bir bağlantı göndereceğiz.

Hesabınızı kullanmaya başlayın

Favori evlerinizi ve daha fazlasını kaydetmek için

E-posta ile kaydolun

Hesabınızı kullanmaya başlayın

Favori evlerinizi ve daha fazlasını kaydetmek için

By clicking the «kaydolmak» button you agree to the Kullanım Şartları and gizlilik politikası
Powered by Estatik
Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Scan the code
Merhaba,
ŞARTLAR VE KULLANIM KOŞULLARI ile ilgili bilgi almak ister misiniz?